Apartmány pod Rališkou - Horní Bečva - Silvestr 2023

Apartmán I. s plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky a trouby Zima 2021 Sníh z prosinec/20. Stačí vzít boby a jedeme z kopce přímo mezi Apartmány Hřiště děti využijí i v zimě (15m od apartmánu)
Apartmány pod Rališkou s prostornou terasou, částečně zastřešenou Apartmán č. I a II Rozkládací pohovka pro dvě osoby (mimo rámec uvedené kapacity lůžek) Prostorná terasa, částečně zastřešená

...více fotek na e-chalupy.cz

Apartmány pod Rališkou. Ubytování v soukromí. Vhodné pro jak pro relaxační tak aktivní dovolenou plnou sportovních nebo turistických zážitků. Nově zrekonstruované samostatné apartmány u lesa pod sjezdovkou v termínu od soboty do soboty. Plně vybavená kuchyň (myčka, trouba... ), prostorná venkovní terasa orientovaná na jihozápad se zahradním nábytkem, gril. Nekuřácký objekt po celkové rekonstrukci, je zařízen s důrazem na kvalitu použitých materiálů i ekologických nátěrů. Vlastní parkování. Apartmány jsou využitelné celoročně, vytápěné podlahovým topením. Bez domácích mazlíčků.

Objekt se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskyd pod Rališkou, v bezprostřední blízkosti lesa. Okolo pozemku protéká potůček. Dojezd je možný autem či autobusem zastávka cca 1000m. Obchody s potravinami, nákupní středisko cca 2km nebo restaurace v dosahu 400m. V letní sezónu ke koupání slouží přehrada v kouzelném přírodním prostředí Horní Bečvy s možností rybaření, potápění. Další koupání v blízkém biotopu koupaliště v Prostřední Bečvě, bazén Hutisko. Bowling, tenis nebo minigolf najdete v blízkém okolí. Pro cyklisty slouží cyklostezka "Bečva" z Horní Bečvy až na soutok řeky Moravy, která vede krásnou beskydskou krajinou s mnoha odpočinkovými zastávkami. Pro pěší turisty a milovníky hor můžete objevovat spousta stezek. K nejvyhledávanějším a nejbližším patří Benešky, Soláň, Pustevny, Radhošť, Martinák.

Cena Silvestru 2023: 16500,- kč

Upřesňující podmínky: Cena za samostatný apartmán 6 nocí (od pondělí 26.12. 2023 do neděle 1.1.2024)

Maximální kapacita apartmánu pro silvestrovský pobyt je 24 osob. Apartmán nabízí k ubytování 4 ložnice.

zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Horní Bečva pro rok 2023 v penzionech pro oblast Beskydy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook