Wellness ubytování Říčky - Říčky v Orlických horách - Silvestr 2021

Říčky v Orlických horách - Apartmán - 1 Říčky v Orlických horách - Apartmán - 2 Říčky v Orlických horách - Apartmán - 3 Říčky v Orlických horách - Apartmán - 4
Říčky v Orlických horách - Apartmán - 5 Říčky v Orlických horách - Apartmán - 6 Říčky v Orlických horách - Apartmán - 7 Říčky v Orlických horách - Apartmán - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Moderní ubytování přímo v budově Wellness Hotelu Říčky. Především náš apartmán Harmonie Vám nabídne luxus dvou samostatných ložnic, zbrusu nové kuchyňské linky s plným vybavením, TV, WiFi a další nezbytnosti. A to na ploše 85m². Samozřejmostí je bezplatné garážové parkování, možnost využití hotelové restaurace na bufetové snídaně, přejití suchou nohou do hotelového wellness s velkým vnitřním bazénem, vířivkou, saunou a posilovnou.

Vlastní ubytování se nachází jen pár metrů od lesa. Přímo od budovy jezdí v zimě bezplatný skibus a vedou zde turistické i cyklotrasy pro příjemné toulky Orlickými horami.

Cena Silvestru 2021: 3999,- kč

Upřesňující podmínky: Počáteční cena za noc zvyšující se s počtem ubytovaných a při minimálně týdenní obsazenosti. K cenám se ještě připočítává povinný poplatek za úklid, jeho výše závisí na počtu ubytovaných.

Maximální kapacita apartmánu pro silvestrovský pobyt je 10 osob. Apartmán nabízí k ubytování 2 ložnice.

zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Říčky v Orlických horách pro rok 2021 v penzionech pro oblast Orlické hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook