Horská chalupa - Abertamy - Silvestr 2024

Zimní pohled na dům Chalupa v Abertamech pronájem Společenská místnost a kuchyně v přízemí Společenská místnost a kuchyně v přízemí
Vytápění celého objektu je zajištěno krbovými kamny Posezení Kuchyňský kout WC v přízemí

...více fotek na e-chalupy.cz

Rádi vás přivítáme na naší rodinné chalupě v Abertamech v Krušných horách, kousek od Božího daru, Plešivce a Klínovce. Najdete ji přímo ve vesnici, je snadno dostupná a má až 4 parkovací místa přímo na pozemku. Autem jste u nás z Prahy zhruba za 2 hodiny, z Karlových varů za necelou půlhodinu nebo z Plzně za hodinku a půl. Má dobré umístění v zimně i v létě. Na skiareál Plešivec vidíte přímo z okna, je zhruba 3 kilometry, na Klínovecký skiareál dojedete zhruba za 10 minut a dalších menších areálů, skvělých třeba na učení dětí nebo noční lyžování je v okolí ještě několik. Krušnohorské běžkařské stopy jsou kvalitně upravované a na jednu z nich dojdete za pět minut přímo od baráku, na Krušnohorskou magistrálu je to pak zhruba 1 km. Chata je v nadmořské výšce 890 metrů, takže na kolo můžete vyjet rovnou po vrcholkách Krušných hor nebo na sjezdy do některého z okolních trail parků. Okolní příroda, bývalé doly, naučné stezky a turistické trasy jsou krásné i na pěší výlety.

Cena Silvestru 2024: 42000,- kč

Upřesňující podmínky: celá chata pro až 20 lidí - fixní cena za pronájem 3-5 dní

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 20 osob. Chalupa nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Abertamy pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast Krušné hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook