Relaxklub Třemošná - Záluží - Silvestr 2022

Relaxklub Třemošná Záluží - Vila - 2 Záluží - Vila - 3 Záluží - Vila - 4
Záluží - Vila - 5 Záluží - Vila - 6 Záluží - Vila - 7 Záluží - Vila - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Pronájem vily s bazénem a vířivkou a saunou, k dispozici větší obývací pokoj 25m2 s krbem, s rozkládací sedačkou a kuchyňským koutem a barem plně vybaveným, ložnice, relaxační místnost s infra saunou, wellness zóna s vířivkou a saunou a sprchovým koutem, WC, terasa s bazénem s mořskou vodou, pergola pro grilování, menší hřiště. Zastřešené parkovací místo. V objektu je WIFI připojení, TV a rádio. Bazén je vyhřívaný se slanou vodou a zastřešený, možnost koupání i při nepříznivém počasí.

V blízkosti les, možnost využití cyklostezek kolem boleveckých rybníků, procházky v okolí boleveckých rybníků, poblíž cca 2 km restaurace s bowlingem, pizzerie, restaurace s venkovním posezením v městě Třemošná cca 1 km od objektu. Koupání v přírodních rybnících Bolevecký rybník, Šídlovecký rybník, Kamenný rybník, V okolí Šídloveckého rybníku je ranč pro vyjížďky na koních RANČ ŠÍDLOVÁK. Nedaleko rozhledna Krkavec. Poblíž město Plzeň kde se nachází Plzeňský Pivovar, plzeňské podzemí, plzeňská zoo, plzeňská Techmania, Depo 2015,cca 27 km se FANTASY GOLF Plasy, minigolf adventure ve stylu amerického západu a vlastní zoo. 1,5 km od vily se nachází multifunkční sportovní areál, kde je možné hrát tenis, voleyball, a jiné míčové hry, v areálu je dětské hřiště a dráha pro inline brusle, v areálu je restaurace s letní zahrádkou.

Cena Silvestru 2022: 15000,- kč

Upřesňující podmínky: 29.12.2022-1.1.2022 / pro dva až 4 osoby + dvě+ děti / 6 už za příplatek

Maximální kapacita vily pro silvestrovský pobyt jsou 4 osoby. Vila nabízí k ubytování 2 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Záluží pro rok 2022 na chatách a chalupách pro oblast Západní Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook