Chalupa U ČÁPŮ - Nové Mlýny - Silvestr 2022

zastřešené venkovní posezení u bazénu dvorek s bazénem chalupa U čápů vchod do chaloupky
Nové Mlýny - Chalupa - 5 gril, zahrádka a bazén pokoj pokoj

...více fotek na e-chalupy.cz

Chalupa "U ČÁPŮ" je historická nově stylově zrekonstruovaná chaloupka nacházející se v klidné části malé obce NOVÉ MLÝNY - Přítluky na Jižní Moravě 100m od řeky Dyje vytékající z NOVOMLÝNSKÝCH NÁDRŽÍ. Obec Nové Mlýny leží pod Pálavskými vrchy. Místo je ideální pro dovolenou s dětmi, cykloturistiku, nebo cestování za vínem.

Nabízíme ubytování pro 11 osob ve třech samostatných pokojích. V chalupě jsou 2 koupelny se sprchovým koutem a WC plus 1x samostatné WC, kopletně vybavená kuchyně se sklokeramickou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, horkovzdušnou troubou atd. Dále je zde jídelna, 1x tech. místnost s druhou lednicí a pračkou. Vytápění je zajištěno přímotopy a horkým vzduchem z krbové vložky, nebo krbovýmy kamny. Povlečení a ručníky jsou v ceně. U chalupy je zapuštěný plastový bazén 6x3m se slanou vodou, venkovní solární sprcha, venkovní posezení pod pergolou 4x11m. Samozřejmostí je venkovní gril a zahradní nábytek. Parkování je přímo u chalupy. Udržovaná zahrada.

Cena Silvestru 2022: 24900,- kč

Upřesňující podmínky: Cena na 4 noci. K ceně bude připočtena cena za spotřebu el.energie(topení).

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 11 osob. Chalupa nabízí k ubytování 3 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Nové Mlýny pro rok 2022 na chatách a chalupách pro oblast Jižní Morava.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook