Maringotka v Rychlebských horách - Červený Důl - Silvestr 2026

Letošní lednová, jak od pana Lady Letošní lednová, jak od pana Lady Letošní lednová, jak od pana Lady Ubytování v Maringotce Rychlebské hory
Maringotka v Rychlebských horách Ubytovani je soucasti naseho maleho hospodarstvi, vsude kolem jsou zvirata. Maringotka v Červeném Dole Červený Důl - Chata - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Pro milovníky ticha nabízíme skromné útulné ubytování ve výjimečné lokalitě Rychlebských hor uprostřed přírody, kde budete horkotěžko chytat připojení telefonu, ale možná najdete spojení se svou duší. Prostor, kde se nedopočítáte hvězd. Večery u ohýnku za zvuku cvrčků, chřástalů, jeleního troubení a frkaní koní, kteří se popásají v blízkosti. Nečekejte žádnou modernu, pouze prosté, skromné vybavení, zato malebné a plné romantickych zakoutí. Čekejte luxus v podobě nekonečně nádherných východů slunce, ticha, hvězdného nebe. Pro ty, co hledají odpovědi na niterné otázky a chtějí si dát reset od civilizace.

Pro ubytovaní v letních měsících je ideální přijet odpoledne, kolem čtvrté hodiny. Umístění je totiž na prosluněné louce, v horkých dnech je to pořádně vyhřáté, doporučujeme tuhle dobu využít k procházkám po divukrásných kopcích kolem, nebo naopak sejít do údolí kde je chládek horských potoků, čikoupaní v blízkých lomech.

Cena Silvestru 2026: 0,- kč

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt jsou 3 osoby. Chata nabízí k ubytování 1 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Červený Důl pro rok 2026 na chatách a chalupách pro oblast Jeseníky.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZ



facebook