Bylinkový penzion - Krásný Les - Silvestr 2024

Bylinkový penzion s bylinnou zahradou zimní pohádka Bylinková zahrada společenská obytná místnost v přízemí s původním klenutým stropem
Obytná místnost s krbem Krásný Les - Chalupa - 6 Krásný Les - Chalupa - 7 ložnice

...více fotek na e-chalupy.cz

Bylinkový penzion ( chalupa) v Krásném Lese se pronajímá celá vždy pouze jedné rodině nebo společné skupině osob. Je umístěna v bylinkové zahradě plné voňavých bylinek s možností seznámit se s účelem jejich využití. Bylinkami jsou vyzdobené a provoněné všechny pokoje. V zimě je pro lyžaře v blízkosti Boží Dar se sjezdovým a běžeckým lyžováním, který je nově propojen s areálem Klínovec, dále sjezdovka Jáchymov, nový skiareál Plešivec - 2x červená, 3x modrá a 1x černá sjezdovka, dětské sjezdovky s pohybl. pásem + 3 sedačkové lanovky. Areál má 100% zasněžování. K dispozici je množství běžkařských tratí včetně Ježíškovy cesty.

Bylinkový penzion se nachází ve 100 let starém objektu, který byl zrenovován. Svou polohou uprostřed luk a lesů v podhůří Krušných hor s překrásnými výhledy do údolí, v blízkosti Karlových Varů, je ideálním místem pro klidnou, relaxační dovolenou, víkend, prodloužený víkend i narozeninové oslavy. Naši hosté mají k dispozici prostornou obytnou místnost s původními klenutými stropy s přiléhající venkovní zastřešenou částí orientovanou na jih a uzavřenou malou zimní zahradou vybavenou i pro romantické trávení letních nocí. Ve velké obytné místnosti se nachází krb, pohovky, satelitní TV, kuchyně. Vzhledem k tomu, že je to bývalá konírna, je nutno počítat s tím, že zde není tolik denního světla jako v ostatních pokojích. V celém objektu je umožněno zdarma připojení na Wifi.

Cena Silvestru 2024: 35000,- kč

Upřesňující podmínky: Až pro 14 osob k dispozici kromě ložnic je velká obytná místnost s klenutým stropem a krbem

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 14 osob. Chalupa nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Krásný Les pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast Krušné hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook