Chata Podlesí - Loučná pod Klínovcem - Háj - Silvestr 2024

Loučná pod Klínovcem - Háj - Chata - 1 Loučná pod Klínovcem - Háj - Chata - 2 Loučná pod Klínovcem - Háj - Chata - 3 Loučná pod Klínovcem - Háj - Chata - 4
Chata Podlesí Chata Podlesí Výhled z balkónu Loučná pod Klínovcem - Háj - Chata - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Nabízíme pronájem apartmánu v Háji u Loučné pod Klínovcem, v blízkosti skiareálu Klínovec. Jedná se o novostavbu s novým vybavením. Apartmán je maximálně pro 12 osob. Nachází se zde 4 ložnice, 2 koupelny, jedno samostatné wc, kuchyň a obývací pokoj. Je zde dostatek prostoru pro vaše osobní věci a sportovní vybavení. Vytápění je zajištěno podlahovým topením, v obývacím pokoji je navíc krb. Kuchyně je plně vybavena. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi (dětská jídelní stolička, vanička, nočník jsou součástí vybavení). Venku naleznete kryté posezení s grilem a dětské hřiště. V ceně pobytu je: ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, tablety do myčky, prací prostředky... V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Cena Silvestru 2024: 45000,- kč

Upřesňující podmínky: 27.12. 2023 - 1. 1. 2024

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt je 12 osob. Chata nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Loučná pod Klínovcem - Háj pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast Krušné hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook