Chata Lucie - Mnetěš - Silvestr 2024

Chata Lucie - posezení na zahrádce s grilem Společenská místnost s posezením, TV, DVD a barem Chata Lucie - bazén Chata Lucie - pískoviště a dětské hračky na zahrádce za domem
Chata Lucie - sauna Chata Lucie - trampolína Chata Lucie - výhled z podkroví Chata Lucie

...více fotek na e-chalupy.cz

Tato rodinná chata se nachází na úpatí známé hory Říp, kde je krásný výhled na okolí. Chata se nachází pouhých 30 minut od Prahy. Vhodné pro skupiny, rodiny s dětmí. Okolí je vhodné pro cykloturistiku, relaxaci, či návštěvu některého z okolních měst (Roudnice nad Labem - letecký den a vinařské dny, Budyně nad Ohří - rytířské turnaje, Mělník - bazén s tobogány, zámek Nelahozeves a vinařské dny, Máchovo jezero, Terezín - koncentrační tábor) nebo některý okolních hradů a zámků. Během pobytu na chatě zajisté využijete grill, posezení u na zahrádce, bazén v letních měsících, pískoviště a trampolínu pro děti, saunu, krb, satelitní TV, DVD nebo plně vybavenou kuchyň. Během leteckých dnů v Roudnice je velkou zajímavostí hlavně pro dětí otáčení stíhaček nad horou Říp. Během pobytu si zaručeně přijde každý na své.

V letních měsících k dispozici venkovní bazén o velikosti 240 cm.

Cena Silvestru 2024: 25480,- kč

Upřesňující podmínky: Cena za 6 osob, každá další 420 Kč/den

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt je 11 osob. Chata nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Mnetěš pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast Střední Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook