Chata u Metuje - Náchod - Lipí - Silvestr 2024

Chata/Zahrada Chata/Zahrada Chata/Zahrada Chata/Zahrada
Chata/Zahrada Chata/Zahrada Chata/Zahrada Sezení na kryté terase

...více fotek na e-chalupy.cz

Chata se nachází na vlastním pozemku ve východních Čechách, nedaleko města Náchoda, po proudu řeky Metuje, v samotném srdci Pekelského údolí. Chráněná oblast, v níž se chata nachází, je jako stvořená pro odpočinek a aktivní dovolenou. Ideální místo pro jednotlivce, malé skupiny, rodiny s dětmi, vášnivé cyklisty, turisty, houbaře nebo rybáře.

Za horkých letních dní možnost ochlazení přímo v řece Metuje, vzdálené ca. 20 m od hranice pozemku. U chaty je k dispozici zahradní posezení, venkovní gril na dřevěné uhlí a možnost opékání na otevřeném ohni. Za špatného počasí je na zastřešené verandě k dispozici elektrický gril. Z otevřeného balkónu je krásný výhled na řeku a okolní přírodu. Podél chaty vede cyklostezka, která slouží jako příjezdová cesta. Nabízí vyžití pro vyznavače jízdy na kole a inline bruslení. Po cyklostezce směrem od chaty k Náchodu se ve vzdálenosti ca. 500 m nachází na břehu řeky Metuje Občerstvení na Ostrovech. V letních měsících ve večerních hodinách často živá hudba. Ve vzdálenosti ca. 600 m po cyklostezce opačným směrem od chaty, se nachází v srdci Pekla občerstvení a stylová restaurace s krajovými specialitami.

Cena Silvestru 2024: 0,- kč

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt jsou 4 osoby. Chata nabízí k ubytování 1 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Náchod - Lipí pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast Orlické hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook