Chalupa Dolní Týnec - Třebušín - Silvestr 2021

Chalupa - celkový pohled Altán s grilem a posezením, otevřené ohniště, dětské pískoviště Dolní Týnec - Třebušín - Chalupa - 3 Altán s grilem a posezením, otevřené ohniště, dětské pískoviště
Dolní Týnec - Třebušín - Chalupa - 5 Dolní Týnec - Třebušín - Chalupa - 6 Dolní Týnec - Třebušín - Chalupa - 7 Jednolůžkový pokoj hned vedle obývací místnosti, oddělený pouze zdí

...více fotek na e-chalupy.cz

Chalupa s bazénem, saunou, vinným sklípkem a vlastním rybníkem u lesa v obci Dolní Týnec, 10 km od jezera Chmelař v obci Úštěk, 2 km od obce Starý Mlýnec a také blízko městyse Panenský Týnec, 13 km od Litoměřic v CHKO České Středohoří. Chata vybavená vyhřívaným venkovním nadzemním bazénem, saunou a vinným sklípkem v chráněné krajinné oblasti Českého středohoří. Jste srdečně vítáni. Chata se nachází asi 13 km od Terezína a také od památkově chráněného města Úštěk.

Sauna je s bazénkem pro 8 osob. Velká oplocená zahrada, zastřešený osvětlený altán s posezením a grilem, ohniště s posezením, zahradní nábytek, šipky - terč, dětský koutek - pískoviště. Garáž např. na uschování kol. Parkování u objektu - možnost uzamčení. Domácí zvíře po dohodě za poplatek. K objektu patří rybník s možností chytání ryb (bez rybářského lístku), rybářské vybavení je k dispozici.

Cena Silvestru 2021: 6000,- kč

Upřesňující podmínky: objekt/noc + spotřeba el.energie,vody, dřeva a poplatek obci + vratná kauce 7 000,-.

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 15 osob. Chalupa nabízí k ubytování 5 ložnic.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Dolní Týnec - Třebušín pro rok 2021 na chatách a chalupách pro oblast České středohoří.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZ



facebook