Chalupa U sv. Josefa - Říčky v Orlických horách - Silvestr 2023

chalupa u sv. Josefa Říčky v Orlických horách - Chalupa - 2 Říčky v Orlických horách - Chalupa - 3 Pohled na apart.A, Chalupa U sv.Josefa
Tělocvična v chalupě u sv. Josefa Tělocvična v chalupě u sv. Josefa Tělocvična v chalupě u sv. Josefa Tělocvična v chalupě u sv. Josefa

...více fotek na e-chalupy.cz

Nabízíme tři plně zařízené apartmány s tělocvičnou o 150m2 ve velké horské chalupě ve středisku zimních sportů v Říčkách v Orlických horách s přírodně oploceným pozemkem o velikosti cca 2700m2.

Rekonstruovaný velký apartmán A a nově vybudované apartmany B a C se nachází v horské obci Říčky v Orlických horách, která je co do velikosti druhým největším střediskem Orlických hor. Objekt je situován v klidnější části obce cca 2 km vzdálené od parkoviště ski - centra. Horská chalupa u sv. Josefa se nachází v malebné části této vesnice. Blízké i vzdálenější okolí nemovitosti nabízí krásné pohledy do okolí.

Cena Silvestru 2023: 89900,- kč

Upřesňující podmínky: termín 26.12.2022-2.1.2023

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 34 osob. Chalupa nabízí k ubytování 9 ložnic.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Říčky v Orlických horách pro rok 2023 na chatách a chalupách pro oblast Orlické hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook