Horská chata u Kameníčka - Jáchymov - Mariánská - Silvestr 2024

Horská chata u Kameníčka pronájem Mariánská u Jáchymova Hlavní pohled z JV strany Garáž -uskladnění kol, lyží, sušák na boty Hlavní pohled z JV strany
pohled z dronu 1 pohled z dronu 2 Sudová Sauna Grilovací altán

...více fotek na e-chalupy.cz

Rodinná horská chata u Kameníčka se nachází na polosamotě, na okraji rekreační oblasti Mariánská - Jáchymov v Krušných horách. Chata sousedí s rodinným domem, užívaném k trvalému bydlení, součástí tohoto domu je také ohrada s chovem koní. V suterénu chaty je k dispozici prostorná garáž, sloužící pro uskladnění, kol, lyží a dalšího sportovní vybavení. V garáží je k dispozici elektrický vysoušeč obuvi, kompresor a základní nářadí.

Při vstupu do chaty vcházíme do prosklené zimní zahrady, kde se nachází relaxační zóna s pohodlným posezením a výhledem do hor. V přízemí je pak kuchyně, společenská místnost s jídelním koutem, krbem a koupelna s WC. Po otevřeném schodišti vystoupáte do první ložnice, kterou procházíme do druhé ložnice.

Cena Silvestru 2024: 37000,- kč

Upřesňující podmínky: MÁME JEŠTĚ VOLNO

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt je 7 osob. Chata nabízí k ubytování 2 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Jáchymov - Mariánská pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast Krušné hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook