Vila Adelaide - Staré Křečany - Brtníky - Silvestr 2024

Hlavní ložnice, 1. patro Staré Křečany - Brtníky - Vila - 2 Staré Křečany - Brtníky - Vila - 3 Staré Křečany - Brtníky - Vila - 4
Staré Křečany - Brtníky - Vila - 5 Léto 2020 pohled od vjezdu Obývací pokoj

...více fotek na e-chalupy.cz

Když se příroda potkává s historií. Zveme vás užít si báječnou dovolenou do Českého Švýcarska, svůj pobyt a prožitky z krásné přírody můžete umocnit zážitkem z ubytování ve stylové secesní vile v malebné obci Brtníky, která leží na dosah severní části národního parku. Komfortně vybavený dům s pečlivě rekonstruovanými původními prvky, kde na vás dýchne historie začátku minulého století, se nachází na klidném místě, ve velké zahradě s vlastním potokem, jezírkem a vzrostlými stromy. Lokalita nabízí mnoho možností, jak strávit aktivní i klidnou dovolenou - trasy pro pěší nebo cykloturistiku v oblasti národních parků Česko - Saské Švýcarsko a Lužických hor, koupání v lesních koupalištích, nebo aquaparcích, návštěvu historických památek, či jen lenošení na zahradě.

Cena Silvestru 2024: 0,- kč

Maximální kapacita vily pro silvestrovský pobyt je 10 osob. Vila nabízí k ubytování 5 ložnic.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Staré Křečany - Brtníky pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast České Švýcarsko.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook