Chalupa k pronájmu - Bukovice u Velkých Losin - Silvestr 2022

Chalupa Bukovice Bukovice u Velkých Losin - Chalupa - 2 Chalupa Bukovice Chalupa Bukovice
Bukovice u Velkých Losin - Chalupa - 5 Bukovice u Velkých Losin - Chalupa - 6 Bukovice u Velkých Losin - Chalupa - 7 Bukovice u Velkých Losin - Chalupa - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Chalupa je v obci Bukovice nedaleko Velkých Losin. Je postavena uprostřed hlubokých lesů plných hub a zvěře, v krásném prostředí. Naše chalupa se nachází v nadmořské výšce (700 m. n. m. ). Celou vesnící protéká řička Losinka, ve které se obejvují malí i velcí pstruzi. Hlavní kulturní střediskem malé obce, která je dlouhá 6 km je místní hostinec Pod Rychtou, kde se můžete občerstvit pivem nebo limonádou. Nahoře z údolí je krásný pohled na Rapotín, Velké Losiny, Šumperk, Zábřežskou vrchovinu a v závěru, na horizontu ve výšce 700 m. n. m., na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku včetně pohledu na hráz největší přečerpávací elektrárny ve střední Evropě, Dlouhé Stráně, včetně tří větrných elektráren pod hrází na úbočí Mravenečníku, dále na Petrovy kameny nedaleko Pradědu, Červenohorské sedlo, Vysokou holi, Kamzičník, Velký Máj, Jelení hřbet a Břidličnou, kde se na severních svazích drží sníh do pozdních jarních dnů.

Cena Silvestru 2022: 13000,- kč

Upřesňující podmínky: 13 000,--kč za celou chalupu + poplatky, vratná kauce 4000,--kč

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 6 osob.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Bukovice u Velkých Losin pro rok 2022 na chatách a chalupách pro oblast Jeseníky.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook