Kompletně zrekonstruované ubytování nacházející se v obci Komárov pod rozhlednou nejvyššího kopce Kozákov (744m n. m. ). Z rozhledny na vrcholu hory je nádherný výhled na čtvrtinu Čech (Krkonoše, Jizerské hory, Lužické hory, České středohoří). Ubytování se nachází 400m od lyžařského vleku.
Objekt společně s okolím je vhodným místem pro relaxaci ve velmi klidném, ryze přírodním prostředí. Objekt je prakticky vybaven (v rámci kuchyně, koupelny apod. ) U objektu je velmi pěkná zastřešená pergola s venkovním posezením.
Upřesňující podmínky: po domluvě
Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 14 osob. Chalupa nabízí k ubytování 4 ložnice.
Zobrazit detail objektu na e-chalupy.czProhlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Chuchelna - Komárov pro rok 2026 na chatách a chalupách pro oblast Český ráj.