Zveme Vás na místo, kde si odpočinete v soukromí, tichém prostředí a v obklopení krásných pohoří. Chalupa Andělka se nachází v obci Branná a je výborným výchozím bodem pro celoroční výlety. Jen 15 minut chůze ho dělí od místního Ski areálu Branná.
Tento plně vybavený dům nabízí pohodu a atmosféru starých časů, vhodnou pro nenáročné klienty, takže luxus ani modernu nehledejte. Chalupa je kapacitně uzpůsobena pro 8 osob. V obývacím pokoji si odpočinete na pohodlném gauči, podíváte se na dobrý program v televizi s kabelovým příjmem nebo si zahrajete společenské hry.
Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 8 osob. Chalupa nabízí k ubytování 2 ložnice.
Zobrazit detail objektu na e-chalupy.czProhlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Branná pro rok 2025 na chatách a chalupách pro oblast Jeseníky.