Chalupa Škutina - Podbřezí - Lhota Netřeba - Silvestr 2025

Chalupa Škutina Zahrada Zahrada Zahrada
Posezení (ohniště) Bazén a jezírko Bazén a jezírko Dětské pískoviště a houpačka

...více fotek na e-chalupy.cz

Chalupa Škutina se nachází v podhůří Orlických hor mezi Dobruškou a Rychnovem nad Kněžnou. Jedná se o jednopatrový zděný objekt, celoročně obyvatelný, s oplocenou zahradou o ploše více než 1000m² – vhodný pro vychované domácí mazlíčky a malé děti. Díky lokalitě „na poli“, bez sousedních budov, je možné chalupu využít jak na oslavy či rozlučky se svobodou, tak i pro klidný a soukromý odpočinek s rodinou, přáteli nebo páry.

Pokud máte rádi venkovní grilování nebo posezení u ohně, můžete využít krytou pergolu s bočními stěnami a velkým jídelním stolem pro 16 osob nebo kruhové posezení z gabionových stěn, které poskytuje závětří i soukromí. V horkých dnech se mohou nejen děti osvěžit v nekrytém bazénu o rozměrech 3,6×0,9m. V chladnějším období je k dispozici finská sauna pro 4 osoby s venkovní sprchou. Na pozemku se nachází také otevřená nádrž na vodu – nejedná se o koupací jezírko.

Cena Silvestru 2025: 32000,- kč

Upřesňující podmínky: Vánoce + Silvestr 9 nocí (23.12.-1.1.) - Nelze rezervovat pouze část objektu.

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 12 osob. Chalupa nabízí k ubytování 5 ložnic.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Podbřezí - Lhota Netřeba pro rok 2025 na chatách a chalupách pro oblast Orlické hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZ



facebook