Chata Klára - Malé Kyšice - Poteplí - Silvestr 2024

Chata Klára Malé Kyšice - Poteplí Chata Klára Malé Kyšice Malé Kyšice - Poteplí - Chata - 3 Malé Kyšice - Poteplí - Chata - 4
Malé Kyšice - Poteplí - Chata - 5 Malé Kyšice - Poteplí - Chata - 6 Malé Kyšice - Poteplí - Chata - 7 Malé Kyšice - Poteplí - Chata - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Nabízíme Vám krásnou chatu v naprostém soukromí obklopenou přírodou. Chata se nachází v Malých Kyšicích s velkým oploceným pozemkem, potůčkem lemujícím zahradu a saunou pro 4 - 6 osob. První ložnice se nachází v přízemí kde je prostorné dvojlůžko. Zde se též nachází obývací prostor a jídelna. Na sedačce se vyspí jedna osoba. Kuchyň je plně vybavena včetně myčky a veliké lednice s mrazákem a pračkou. V horním patře se nachází druhá ložnice s dvojlůžkem a dvěma samostatnými postelemi.

Chata je pro maximálně 7 hostů je umístěna v nádherné přírodě s využitím rozlehlé zahrady s masivním venkovním zastřešeným sezením, grilem, ohništěm a vyžitím pro ty nejmenší na houpačkách a v hracím koutku. K dispozici je též skleněná kupole, kde lze relaxovat i v nepříznivém počasí na lehátkách nebo poslouchat oblíbenou hudbu pod širým nebem. Usedlost má k dispozici terasu, která se nachází v horní ložnici. Interiér je klimatizován, koupelna vás potěší vyhřívanou podlahou. Na pozemku lze zdarma zaparkovat 2 - 3 automobily. Romantické chvíle můžete strávit u krbu sledováním smart TV s WiFi připojením a pohodlí vám poskytne prostorná kožená sedací souprava.

Cena Silvestru 2024: 35000,- kč

Upřesňující podmínky: pouze tydenní pobyty

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt je 7 osob. Chata nabízí k ubytování 2 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Malé Kyšice - Poteplí pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast Okolí Prahy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook