Chata s bazénem - Plzeň - Božkov - Silvestr 2022

Chata s bazénem (fotka z roku 2010) Pohled na chatu s bazénem (foto r.2016) Chata s bazénem (foto r.2016) Chata s bazénem (foto r.2016)
Posezení pod zastřešenou pergolou Bazén Posezení u bazénu Ve vodě

...více fotek na e-chalupy.cz

Dřevěná chata s bazénem 6km od centra Plzně, klidná oblast jako na vesnici. Slunný pozemek. Plastový bazén průměr 5,5m, 120cm, solárně vyhřívaný v létě na 26 - 30°C. Kouzelné noční podvodní osvětlení. SPECIALITA - výčepní zařízení piva s chlazením na celou dobu pobytu. 4 lůžkový pokoj a 2 lůžka v podkroví, + malá chatička s válendou a rozkládacím gaučem. Prosklená společenská místnost je vybavena rozkládací sedací soupravou a televizí. Je zde stůl pro 6 osob. V každé místnosti je elektrický přímotop s termostatem s volbou vhodné teploty.

Posezení pod zastřešenou pergolou na čalouněné sedací rohové soupravě, stůl a křesílka. Ohniště a větší převozný gril na dřevěné uhlí s teploměrem. Při nepříznivém počasí na koupání doporučuji říční ostrov v Plzni - Božkově na břehu řeky Úslavy (2km od chaty) nová 530m dlouhá in - line dráha, relaxační centrum, fitnes prvky (zdarma). Plzeň je velké, kulturní a společenské centrum. Krásná ZOO, Dinopark, Techmánie, historické podzemí, pivovar, kina, divadla, nákupní centra. Nově upraveno k 1.1.2022.

Cena Silvestru 2022: 4000,- kč

Upřesňující podmínky: na tři dny

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt je 6 osob. Chata nabízí k ubytování 2 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Plzeň - Božkov pro rok 2022 na chatách a chalupách pro oblast Západní Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook