Chalupa na rozcestí - Písečná - Silvestr 2022

vířivka Chata na rozcestí Písečná pergola s vířivkou obývací pokoj s kuchyní
kuchyně chodba 3-lůžkový pokoj 3-lůžkový pokoj

...více fotek na e-chalupy.cz

Chalupa nabízí nadstandartní ubytování pro 7 osob + možnost přistýlky. Ubytování je umístěno v patře rodinného domu, na kterém je k dispozici také vybavená kuchyň (lednice s mrazákem, mikrovlnka, sporák s troubou, myčka nádobí, nádobí, hrnce, příbory) a 1 koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, WC a pračkou. Obývací pokoj vybaven TV.

V přízemí domu je posilovna vybavená posilovacími stroji, která není součástí pronájmu, ale lze ji po dobu ubytování bezplatně využívat. Ze dvora je k domu napojená prostorná pergola vybavená gaučem a konferenčním stolkem, TV a jídelním stolem se židlemi. V zadní části má pergola prostor oddělený prosklenými dveřmi, v němž se nachází vířivka pro 5+ osob a sprchový kout. V pergole je rovněž uschovaný elektrický gril. Z pergoly můžete vstoupit do domu přes vstupní chodbu rovnou ke schodišti do patra a nebo můžete projít přes druhou rovněž vybavenou kuchyňku (lednice s mrazákem, sporák s troubou, dřez, nádobí, příbory). Vedle kuchyňky se nachází menší koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Cena Silvestru 2022: 50000,- kč

Upřesňující podmínky: termín 26.12.2022 - 1.1.2023 (příp. lze termín upravit dle dohody), použití vířivky v ceně pobytu. + poplatek za spotřeb

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 7 osob. Chalupa nabízí k ubytování 3 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Písečná pro rok 2022 na chatách a chalupách pro oblast Jeseníky.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook