U tety Kateřiny - Mikulov - Silvestr 2022

Pohled na chalupu a Svatý kopeček Společenská místnost Společenská místnost Společenská místnost
Kuchyně Kuchyně Jídelní kout Ložnice A

...více fotek na e-chalupy.cz

Rekonstruovaná chalupa se nachází v blízkosti centra Mikulova. Město Mikulov nabízí řady historických památek – zámek, který jde vidět přímo z chalupy, regionální muzeum, další zajímavosti jako je Obří sud, Dietrichsteinská hrobka, židovský hřbitov, nesmíme opomenout známý Svatý kopeček s křížovou cestou či jeskyně Na Turoldu.

Chalupa stojí na oploceném pozemku. Svou polohou je vhodná pro ubytování rodin s dětmi, skupiny přátel, turistů i cyklistů. Jedná se o přízemní chalupu, která disponuje třemi ložnicemi, společenskou místností, kuchyní, koupelnou a samostatnou toaletou. Součástí chalupy je také garáž k parkování 1 osobního auta, zastřešené venkovní posezení s grilem, kolárna a zatravněný dvůr určený k hrám dětí a dalším zastřešeným stáním pro 1 osobní auto. K dokonalému vychutnání atmosféry Mikulova můžete využít posezení ve sklípku pod chalupou s vybranými vzorky vín.

Cena Silvestru 2022: 15000,- kč

Upřesňující podmínky: Cena je uvedena za pobyt na 3 noci.

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 10 osob. Chalupa nabízí k ubytování 3 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Mikulov pro rok 2022 na chatách a chalupách pro oblast Jižní Morava.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook