Turistická ubytovna TJ Jiskra - Hejnice - Silvestr 2022

Turistická ubytovna TJ Jiskra Hejnice Turistická ubytovna TJ Jiskra Hejnice. Ceník ubytování Apartmán "Ořešník"
Apartmán "Ořešník" Apartmán "Ořešník" Pokoj "Paličník" Pokoj "Paličník"

...více fotek na e-chalupy.cz

Turistická ubytovna se nachází v areálu fotbalového klubu Hejnice na okraji města Hejnice. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s veškerou potřebnou infrastrukturou v dosahu. Areál ubytovny je kompletně oplocen s dostatečným množstvím parkovacích stání. Ideální pro ubytování sportovních skupin v maximálním počtu 15 osob, nebo 2 - 3 nenáročných rodin. Ubytovna nabízí 1 apartmán a 3 pokoje, společné umývárny - sprchy a WC (odděleně pro muže a ženy), společenskou místnost s krbem a společnou kuchyní s veškerým základním vybavením (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, příbory), úschovnu kol. Veškeré prostory ubytovny jsou nekuřácké!

Hejnice jsou ideálním výchozím bodem na turistiku po Jizerských horách, cykloturistiku nejen na blízkém Singltreku, v zimně jsou Hejnice dobrým výchozím bodem na běžkařskou magistrálu začínající na Smědavě, kam zájemce v zimě vyveze skibus, v létě pak cyklobus. Vše z autobusové zastávky vzdálené 700m. Turistům doporučujeme nezapomenutelné výhledy z vyhlídek Jizerských hor, podle kterých jsou pojmenovány jednotlivé pokoje. S výběrem turistických tras vám rádi poradíme. Nástupní místo na Singltreky (Bikecentrum Libverda) je od ubytovny vzdáleno pouhý 1,5 km, kde je i možnost zapůjčení kol. Za zmínku stojí určitě Kostel Navštívení Panny Marie v Hejnicích a nedaleké Lázně Libverda s vyhlídkovou restaurací Obří Sud.

Cena Silvestru 2022: 0,- kč

Maximální kapacita chaty pro silvestrovský pobyt je 15 osob. Chata nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Hejnice pro rok 2022 na chatách a chalupách pro oblast Jizerské hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook