Holiday Home - Budyně nad Ohří - Silvestr 2024

Bohemian Home Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří - Rekreační dům - 2 Budyně nad Ohří - Rekreační dům - 3 Budyně nad Ohří - Rekreační dům - 4
Budyně nad Ohří - Rekreační dům - 5 Budyně nad Ohří - Rekreační dům - 6 Budyně nad Ohří - Rekreační dům - 7 Budyně nad Ohří - Rekreační dům - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Také si někdy přejete utéct z každodenního rušného prostředí města a odpočinout si s rodinou nebo přáteli v klidném prostředí, které nabízí sportovní, kulturní i relaxační vyžití přímo v místě nebo na dosah?

Náš dům se nachází v klidné části městečka Budyně nad Ohří, města s dlouholetou historií, kterému dominuje vodní hrad. Nově zrekonstruovaný dům poskytuje stylově upravený interiér s plně vybavenými pokoji. Je obklopen velikou zahradou s řadou vzrostlých stromů poskytujících stín. V garáži je možné uzamknout kola nebo uschovat jakékoli jiné sportovního vybavení. Celý objekt je oplocen s možností uzamčení. Až 4 vozy lze zaparkovat přímo na pozemku, další parkovací místa jsou na ulici pře domem.

Cena Silvestru 2024: 15000,- kč

Upřesňující podmínky: cena za 3 noci 29.12.-1.1.

Maximální kapacita rekreačního domu pro silvestrovský pobyt je 8 osob. Rekreační dům nabízí k ubytování 2 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Budyně nad Ohří pro rok 2024 na chatách a chalupách pro oblast České středohoří.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook