Apartmány Zvěřenice - Silvestr 2024 - Prachatice, Záblatí

Přemýšlíte, kam vyrazit na Vánoce či Silvestra? Proč nestrávit tyto dny v předhůří Šumavy rozprostírající se u řeky Blanice v krásných Apartmánech Zvěřenice...?

...jsou pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od každodenního shonu a hledají klid, pohodlí, samotu, čerstvý vzduch, ….. Krásnou přírodu lze poznávat a obdivovat v rámci pěší turistiky, cyklovýletů a v zimním období i na běžkách. Je to místo pro aktivní dovolenou, ale i pro milovníky pohodového odpočinku a relaxu. Znovu zde načerpáte ztracenou energii a poznáte nádherný kout Šumavy, odkud je možné podniknout i řadu výletů. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi, parta kamarádů a přátel, nadšení sportovci.

Apartmány Zvěřenice nabízejí ubytování ve dvou oddělených apartmánech – #1 - Modrý Apartmán a #2 - Zelený Apartmán se samostatnými vstupy. Jednotlivé apartmány od sebe oddělují dvojité dveře a v případě potřeby lze apartmány spojit v jednu velkou chalupu.

- V Apartmánu #1 - Modrý apartmán – se nacházejí 3 ložnice (1 ložnice v přízemí, ostatní v 1.NP) se samostatným sociálním zařízením a 1 dvoulůžkový pokoj bez sociálního zařízení (1.NP).

Je zde celkem 8 lůžek s možností 2 přistýlek.

- V Apartmánu #2 - Zelený apartmán – se nacházejí 3 ložnice (1 ložnice v přízemí, ostatní 1.NP) se samostatným sociálním zařízením.

Je zde celkem 6 lůžek s možností 4 přistýlek.

Kontakt:

Telefon: 722 944 663
WWW: www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/ubytovani-zverenice-apartmany-14450.php
Adresa: Zvěřenice 1, 383 01 Záblatí

Apartmány Zvěřenice Pohled na Modrý apartmán #1 - Modrý apartmán Pohled na Zelený apartmán
#2 - Zelený apartmán Apartmány Zvěřenice

Kam dál?


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook