Apartmány u Mlsného medvěda - Bečov nad Teplou - Silvestr 2021

Ložnice (velký apartmán) Obývací pokoj (velký apartmán) Jídelní stůl (velký apartmán) Koupelna (velký apartmán)
Pohled do pokoje (velký apartmán) Ložnice (malý apartmán) Obývací pokoj (malý apartmán) Jídelní stůl (malý apartmán)

...více fotek na e-chalupy.cz

Mlsný medvěd Vám nabízí tři apartmány, které se nacházejí na náměstí v Bečově nad Teplou v samé blízkosti hradu a zámku. Areál hradu a zámku je velice zajímavý, a to nejen tím, že v sobě ukrývá relikviář sv. Maura, ale i svou jedinečnou architekturou. Na jednom místě můžete tak vidět gotický hrad, barokní zámek i renesanční palác. Na náměstí je několik restaurací, potraviny, masna, cukrárna i pošta. Bečov nabízí návštěvu Bečovské botanické zahrady (skvělé místo nejen pro rodiče s dětmi), Muzeum motocyklů či procházku na Šibeniční vrch (nemusíte mít strach, šibenici už tam nenajdete). Město se nachází uprostřed lázeňského trojúhelníku - všude to budete mít blízko - Karlovy Vary (20 km), Mariánské Lázně (25 km), Loket (20 km), Františkovy Lázně (52 km), klášter Teplá (20 km), Kynžvart (24 km) a množství dalších památek a přírodních lokalit.

V letní sezóně (květen - září) je ve stejném objektu (jako apartmány) otevřena kavárna a palačinkárna. Možno ochutnat fair trade kávu a sladké i slané 40 cm palačinky. Dalším lákadlem může být i řemeslný krám, kde prodáváme naše výrobky [www. vitraze - sklo. com].

Cena Silvestru 2021: 0,- kč

Upřesňující podmínky: Silvestr je již bohužel obsazen.

Maximální kapacita apartmánu pro silvestrovský pobyt je 16 osob. Apartmán nabízí k ubytování 6 ložnic.

zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Bečov nad Teplou pro rok 2021 v penzionech pro oblast Západní Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook