Apartmán u pisáku - Lohenice u Přelouče - Silvestr 2021

Ubytování Lohenice venkovní posezení obývací část s TV kuchyně
koupelna sprch. kout ložnice dvoulůžko ložnice jednolůžko

...více fotek na e-chalupy.cz

Apartmán (chata) je na okraji obce Lohenice 100m od pláže písníku s průzračnou vodou. Parkování je přímo u vchodu. K dispozici je ložnice s třemi lůžky a obývací pokoj s jedním lůžkem, TV a kuchyňským koutem. Kuchyně je zařízena potřebným nádobím, mikrovlnkou, teplovzdušnou troubou, indukční deskou a lednicí s mrazničkou. Koupelna s WC a sprchovým koutem jsou součástí objektu.

Les je 50m daleko s možností houbaření či sběru borůvek. Na písčité pláži je také stánek s občerstvením. Pro děti je zde menší hřiště a jedno větší je v obci. Pro rybáře je v dosahu pěší chůze několik pěkných revírů. V okolí je síť cyklostezek s krásnou přírodou plnou lesů, rybníků a kulturních památek a to v podstatě na rovině. Na druhé straně Labe začínají Železné hory a zde si přijdou na své i milovníci stoupání a kopců. V případě, že to zrovna není na koupáni, je možno navštívit s dětmi největší zábavní park ve východních Čechách, který se rozprostírá na 110000m2 - cca 15km.

Cena Silvestru 2021: 15000,- kč

Upřesňující podmínky: cena za objekt za týden + spotřeba energie

Maximální kapacita apartmánu pro silvestrovský pobyt jsou 4 osoby. Apartmán nabízí k ubytování 2 ložnice.

zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Lohenice u Přelouče pro rok 2021 v penzionech pro oblast Východní Čechy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook