Apartmány Šimánkovi - Zdobnice - Kunčina Ves - Silvestr 2020

Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 1 Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 2 Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 3 Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 4
Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 5 Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 6 Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 7 Zdobnice - Kunčina Ves - Apartmán - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Objekt se nachází v budově od základu moderně zrekonstruované staré školy na kraji obce Zdobnice - Kunčina Ves v těsné blízkosti zcela unikátní Alpské kaple sv. Anny.

Čtyři samostatné apartmány, dvoupokojové, třípokojové a jeden čtyřpokojový s vlastním vchodem přímo z parkoviště. Každý apartmán je pro čtyři osoby s možností jedné přistýlky, ideální pro rodinnou rekreaci. Dva nové apartmany pro 10 až 12 osob. Vybavení každý má vlastní - kuchyň, velký obývací pokoj, dvě až tři ložnice, koupelna, 2x WC. Všechny apartmány jsou vybavené kompletně zařízenou kuchyňkou s el. sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, koupelnou a WC, barevnou TV, satelitem, DVD, videopřehrávačem a radiem s CD.

Cena Silvestru 2020: 295,- kč

Upřesňující podmínky: 26.12.-4.1.15 plně vyb. dvoupok.ap.5.os.

Maximální kapacita apartmánu pro silvestrovský pobyt je 28 osob. Apartmán nabízí k ubytování 9 ložnic.

zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Zdobnice - Kunčina Ves pro rok 2020 v penzionech pro oblast Orlické hory.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook