Penzion Hendrych - Vrchlabí - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v penzionu Penzion Hendrych objednáte na konci stránky.

Vrchlabí -   - 1 Vrchlabí -   - 2 Vrchlabí -   - 3 Vrchlabí -   - 4
Vrchlabí -   - 5 Vrchlabí -   - 6

Stylové ubytování přímo v Pivovaru Hendrych nacházející ve Vrchlabí u silnice na břehu řeky Labe vpravo směrem do Špindlerova Mlýna, naproti lyžařskému areálu Herlíkovice-Bubákov. Penzion je situován ve stejné budově jako pivovar. Pokoje pro hosty se nachází v 1. a 2. patře přímo nad pivovarem a pivním barem. 

Penzion nabízí svým hostům k ubytování celkem 11 dvoulůžkových pokojů a 8 pokojů třílůžkových. Některé pokoje je možno dovybavit přistýlkou. Z šesti dvoulůžkových pokojů je možno vytvořit 3 dvou-pokojové apartmány, kdy jeden z pokojů je vybaven také kuchyňským koutem. 

V prvním patře se nachází také víceúčelová místnost, kterou lze dle potřeb hostů pronajmout a připravit jako

společenskou místnost s možností promítání filmů projektorem na promítací plátno nebo hraní společenských her zasedací místnost pro setkání firemních klientů s možností využití projekční techniky, flip-chartu atd. tělocvičnu pro skupiny hostů s cvičitelkou prostorově nenáročných sportů jako jsou jóga, powerjóga, strečing, aerobic, aj. 

Stravování v penzionu

V Penzionu Hendrych se nachází Pivní Bar Hendrych s možností občerstvení.

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Penzion Hendrych

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Vrchlabí pro rok 2018 v penzionech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZ



facebook