Penzion Doubické chalupy - Doubice - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v penzionu Penzion Doubické chalupy objednáte na konci stránky.

Doubice -   - 1 Doubice -   - 2 Doubice -   - 3 Doubice -   - 4
Doubice -   - 5 Doubice -   - 6

Penzion se nachází v centru obce Doubice, která leží na hranici Národního parku České Švýcarsko a CHKO Lužické hory. Přímo od penzionu se můžete napojit na některé turistické trasy a cyklotrasy do NP a okolí.

Nově postavený penzion  nabízí  7 čtyřlůžkových apartmánů a v nich pohodu a komfort, který si zasloužíte.  Ubytování si užijete v opravdu nadstandardně velikých a dobře vybavených apartmánech se dvěmi ložnicemi, rozmístěných ve dvou budovách. Ve třetí je recepce.

Pokud hledáte aktivní a zároveň klidnou rodinnou dovolenou s  velkým výběrem turistických a cyklistických tras, chcete být blízko sportovním aktivitám a přitom mít příjemné zázemí penzionu s milým personálem, tak už nemusíte dál hledat.Odpočinková atmosféra pensionu, komfortní apartmány, zahrada s jezírkem a s posezením na čerstvém voňvém vzduchu Vám umocní relaxaci a příjemně strávené dny v krásné přírodě Českého Švýcarska a Lužických hor.

Stravování v penzionu

Penzion stravování nenabízí, po dohodě lze zajistit školícím skupinám snídani či svačiny. Pokud je zájem o snídaně, náš penzion spolupracuje se 100 m vzdálenou restaurací Stará hospoda. Snídaně jsou zde k dispozici denně od 8,30. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyněmi a příslušným vybavením.

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - Penzion Doubické chalupy

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Doubice pro rok 2017 v penzionech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook