Penzion Větrný Mlýn - Růžová - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v penzionu Penzion Větrný Mlýn objednáte na konci stránky.

Růžová -   - 1 Růžová -   - 2 Růžová -   - 3 Růžová -   - 4
Růžová -   - 5 Růžová -   - 6

Mimořádná atmosféra bývalého větrného mlýna v prostředí romantické lesní samoty. Nádherné interiéry s krbem a storožitným nábytkem ve Vás zanechají nezapomenutelný dojem. Penzion Větrný Mlýn se nachází na Děčínsku v obci Růžová.

Zajímavé a přitažlivé ubytování pro romantiky a milovníky kouzla historie je jako stvořené pro slavnostní příležitosti. Ohniště, terasa, zahrada, parkoviště, venkovní bazén, stolní tenis a kulečník. Cena za 1 noc pro 1 osobu je 600,-CZK, ve které je zahrnuta snídaně.

Ubytování v penzionu je vhodné pro rodiny a menší skupiny do 10 osob. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Při obsazení 2 pokojů se 3 pokoj neobsazuje pro zachování soukromí. V areálu mlýna je dále bungalov ( srub ) pro 4 osoby s kompletním sociálním zařízením a malou kuchyňkou.

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - Penzion Větrný Mlýn

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Růžová pro rok 2017 v penzionech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook