Penzion u Radnice - Lomnice nad Lužnicí - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v penzionu Penzion u Radnice objednáte na konci stránky.

Lomnice nad Lužnicí -   - 1 Lomnice nad Lužnicí -   - 2 Lomnice nad Lužnicí -   - 3 Lomnice nad Lužnicí -   - 4
Lomnice nad Lužnicí -   - 5 Lomnice nad Lužnicí -   - 6

V penzionu jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje,a jeden pětilůžkový. Ubytovat se může i jeden host.Kapacita penzionu 30 míst. Bezbarierový přístup včetně bezbarierového pokoje. Každý pokoj je vybaven sprchou, wc, ledničkou,TV - lze připojit vaši USB flash paměť,nebo DVD disk, rychlovarnou konvicí, trezorem a připojením k Internetu zdarma-wifi. Každá postel má speciální matraci s roštem zdravého spánku.Lůžkoviny a ručníky jsou samozřejmostí. Penzion má vlastní uzamykatelné parkoviště. Dále nabízíme možnost úschovy kol a rybářského vybavení. Nově u nás najdete společnou kuchyňku (mikrovlnná trouba, vařič, varná konvice, základní vybavení).

Stravování v penzionu

Penzion nabízí pouze možnost vlastního stravování. Na pokoji lednička, varná konev, na nenáročné snídaně, talířky, hrnečky...nebo lze využít společnou kuchyňku vybavenou mikrovlnnou troubou, vařičem a základním vybavením. Dále v Lomnici restaurace - Bohemia, Farská louka či bufet Eurest, kde vaří celý den u náměstí (otevřeno od 7hod) Potraviny na náměstí, pekárna s cukrárnou na náměstí (penzion je také na náměstí).

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Penzion u Radnice

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Lomnice nad Lužnicí pro rok 2018 v penzionech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook