Pension DÁŠA - Tábor - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v penzionu Pension DÁŠA objednáte na konci stránky.

Tábor -   - 1 Tábor -   - 2 Tábor -   - 3 Tábor -   - 4
Tábor -   - 5 Tábor -   - 6

Nabízíme Vám ubytování v rodinném pensionu DÁŠA, který se nachází v blízkosti historického censtra města Tábora, kousek od autobusového i vlakového nádraží.

Pension má dvoulůžkové, třílůžkové pokoje i s možností dvou přistýlek. Každý pokoj i dva apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením buď s vanou nebo se sprchou a WC. K dispozici je na celém pensionu připojení na internet pomocí WI-FI zdarma pro ubytované hosty.

Součástí pensionu je sauna a též masáže v suterénu pensionu. V přízemí našeho pensionu je vlastní recepce se společenskou místností a barem, kde podáváme ubytovaným hostům snídaně podle Vašeho přání.

Parkování je možné ve dvoře pensionu za zavřenými dveřmi pensionu u zahrady, kde je zejména v letních měsících příjemné posezení ve stínu, dětským pískovištěm, ohništěm a přístřeškem pro grilování nebo zahradní párty.

Jelikož se pension nachází poblíž centra, je zde i spousta restaurací na obědy nebo večeře, nedaleko je i posilovna, ricochet, solária, bowling a další kulturní vyžití.

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - Pension DÁŠA

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Tábor pro rok 2017 v penzionech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook