Apartmány Lara Wellness - Čeladná - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v penzionu Apartmány Lara Wellness objednáte na konci stránky.

Čeladná -   - 1 Čeladná -   - 2 Čeladná -   - 3 Čeladná -   - 4
Čeladná -   - 5 Čeladná -   - 6

Čtyřhvězdičkový Apartmánový dům LARA wellness je součástí Beskydského rehabilitačního centra, které se nachází v obci Čeladná  v chráněné krajinné oblasti Beskydy mezi městy  Frýdlant nad Ostravicí a Frenštát pod Radhoštěm. Toto místo je díky své ideální poloze výchozím bodem pro poznávání Beskyd. Pojem wellness vychází z anglického spojení well-being, tzn. být v souladu sám se sebou a pěstovat kulturu těla a mysli a to vám právě nabízí pobyt v apartmánovém domě Lara, který byl vyhlášen za stavbu roku.

Abychom vám co nejvíce usnadnili plánování dovolené, kromě ubytování u nás najdete také tipy na sportovní vyžití v okolí Čeladné. Stačí si vybrat, o jaké aktivity máte zájem a jak daleko se za nimi chcete vydat. Ihned zjistíte, jaké jsou vaše možnosti a co vše můžete v okolí podniknout.

Stravování v penzionu

V apartmánovém domě LARA si můžete pronajmout plně vybavený apartmán, kde je možnost vlastního stravování nebo je možnost zajištění snídaně přímo v přízemí kavárny apartmánového domu LARA, obědy a večeře v nedaleké 30m vzdálené nekuřácké restauraci u Sestřiček.

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Apartmány Lara Wellness

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Čeladná pro rok 2018 v penzionech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook