Hotel Joseph 1699 - Třebíč - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu Hotel Joseph 1699 objednáte na konci stránky.

Třebíč -   - 1 Třebíč -   - 2 Třebíč -   - 3 Třebíč -   - 4
Třebíč -   - 5 Třebíč -   - 6 Třebíč -   - 7 Třebíč -   - 8

Hotel nabízí kapacitu 42 lůžek v 16 hotelových pokojích, včetně 1 bezbariérového pokoje. Uvnitř hotelu je ze všech stran chráněný dvůr s překrásným výhledem na město vybízející k posezení a lehkému občerstvení. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti u hotelu, případně lze využít 3 garážových stání přímo v objektu. Pro uzavřené firemní nebo soukromé společnosti do 20 osob je v hotelu k dispozici malý salonek v dolní, historické části s klenbami, oddělené od provozu hotelu. V těchto prostorách je ke shlédnutí dochovaná židovská rituální lázeň - mikve. Pro větší společnost až 35 osob při firemních setkáních či při školeních je vyčleněna část v horní části objektu, taktéž se samostatným přístupem a s posezením na terase s vyhlídkou na město. Ať přijíždíte za poznáním, odpočinkem či obchodem, chceme Vám přátelským a individuálním přístupem co nejvíce zpříjemnit pobyt u nás a těšíme se na vaši návštěvu. Atmosféra hotelu se nedá popsat, tu musíte zažít.

Stravování v hotelu

V hotelové jídelně jsou připravovány snídaně formou teplého a studeného bufetu (v ceně ubytování). Hostů jsou zde poskytovány kavárenské služby, možné zde po dohodě uspořádat i různá jednání semináře či školení. Hotel sám nemá vlastní hotelovou restauraci, ale v bezprostředním okoli křivolakých uliček židovského města (od 50 m do 500 m) si můžete vybrat několik různých restaurací, kam zajít na oběd nebo večeři.  Přímo na recepci obdržíte mapku vnitřního města Třebíče, kde jsou vyznačeny blízké restaurace.  Snídaně v ceně ubytování!

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Hotel Joseph 1699

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Třebíč pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook