Hotel Zimní stadion - Přerov - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu Hotel Zimní stadion objednáte na konci stránky.

Přerov -   - 1 Přerov -   - 2 Přerov -   - 3 Přerov -   - 4
Přerov -   - 5 Přerov -   - 6 Přerov -   - 7 Přerov -   - 8

Hotel Zimní stadion** Přerov nabízí ubytování v jedenácti čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sprchový kout, WC, chladničku, LCD TV a WIFI připojení na internet. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Cennosti si můžete uložit v trezoru. Ubytování je vhodné také pro sportovce, kteří zde naleznou skvělé zázemí. Mohou využít ledovou plochu zimního stadionu, mimo sezónu INLINE plochu nebo sportovní halu (volejbal, floorbal...) Jako hoteloví hosté mají také slevu do přerovského Plaveckého stadionu. Slevy na ubytování pak poskytuje hotel Zimní stadion** Přerov větším skupinám.

Stravování v hotelu

Ke stravování můžete využít restauraci na zimním stadionu. Rádi Vám uspořádáme jakékoliv společenské akce. Ubytovaní hosté mají nárok na večeři s 10% slevou.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Hotel Zimní stadion

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Přerov pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook