Fénix Inspiration Design Hotel - Liberec - Silvestr 2019

Silvestrovský pobyt v hotelu Fénix Inspiration Design Hotel objednáte na konci stránky.

Liberec -   - 1

Moderní Fénix Hotel **** nabízí komfortní ubytování s širokou nabídkou originálních služeb. Celodenně otevřená samoobslužná kavárna - káva a čaj pro hosty zdarma. Designové pokoje a apartmány, 32" LCD TV s DVD, samooblužný loby bar, pokoj s vířivkou, masáže, dětské vybavení, zahrada s terasou a dětským koutkem, bohaté snídaně, 4 restaurace v blízkém okolí, DVD půjčovna, vlastní parkoviště, volně přístupný počítač na recepci, přístup na Internet - WiFi, pokojový servis, snídaně na pokoj, klidná lokalita, velmi dobrá dopravní dostupnost. Celková kapacita 25 lůžek je zárukou osobního přistupu a nerušeného pobytu.

Stravování v hotelu

Na hotelu podáváme velmi kvalitní a hodnotné snídaně formou bohatého švédského stolu. V blízkém okolí hotelu (okruh 300 m) naleznete celkem pět kvalitních restaurací: Domov, Sport, Petra, Čerti na Ještědu a Dřevěnka. Pro hosty, kteří z libovolného důvodu nechtějí chodit do restaurace nabízíme velmi originální možnost stravování formou objednávky dovozu jídla na pension. Na recepci a každém pokoji je k dispozici menu s obsáhlou nabídkou z výtečné restaurace, ktera spolupracuje s našim hotelem a umožňují dovoz objednaného jídla. Hosté si objednávají jídlo sami dle návodu v rozvozovém menu a nejsou tak nijak závislý na recepci. Objednání dovozu je možné: PONDĚLÍ až SOBOTA od 10:30 do 23:00 hodin, NEDĚLE od 12:30 do 22:00 hodin. Chcete-li si připravit vlastní jídlo je Vám po k dispozici moderní kuchyňka. Po celý den je pouze pro naše hosty otevřena samoobslužná kavárna: Espresso Picolo, Espresso Lungo, Cappuccino, Moccaccino, Café Latté, Horká čokoláda, káva bez kofeinu, výber z mnoha druhů kvalitních čajů a Caro. Všechny teplé nápoje jsou pro naše hosty zdarma.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2019 - Fénix Inspiration Design Hotel

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Liberec pro rok 2019 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook