Hotel Na Jižní Přerov - Přerov - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu Hotel Na Jižní Přerov objednáte na konci stránky.

Přerov -   - 1 Přerov -   - 2 Přerov -   - 3 Přerov -   - 4
Přerov -   - 5 Přerov -   - 6 Přerov -   - 7 Přerov -   - 8

Tříhvězdičkový Hotel Na Jižní návštěvníkům poskytne ubytování ve stylovém prostředí na klidném okraji města Přerov.

Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka jednolůžkových a dvoulůžkových útulných pokojů s možností přistýlek s celkovou kapacitou 81 osob. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV+SAT, telefonem a lednicí s minibarem.V letních měsících jistě oceníte klimatizaci. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Chloubou našeho hotelu je skvělá restaurace v dobovém vyřezávaném stylu, kde si můžete vybrat z mnoha specialit české i zahraniční kuchyně včetně grilovaných pochoutek, které v Gastro salonkunaši kuchaři připraví přímo před Vámi.

Pro firemní a společenské akce nabízíme 3 sály s celkovou kapacitou až 200 osob. Bezpečné parkování Vám zajistí monitorované parkoviště o kapacitě 31 míst.

Stravování v hotelu

Interiér restaurace v dobovém vyřezávaném stylu, obkládaný dřevem, na stěnách jsou umístěná dobová brnění a středověké ruční zbraně. Restaurace s národní kuchyní včetně specialit. Široký sortiment jídel. Kapacita restaurace 50 míst.  V létě klimatizováno.Prostorné letní posezení včetně dětského koutku, hudební setkání, grillparty. Prostorná pivnice s kuchyní ve stylu 1. republiky vybavena LCD televizorem ke sledování sportovních a jiných pořadů. Nabízí pestrý jídelníček tradiční české kuchyně, včetně poledního menu a minutek.Točí se zde pivo Zubr 10o, 11o a černé pivo 10o. Celková kapacita pivnice je 70 míst.V létě klimatizováno.V letním období je v provozu venkovní zahrádka s obsluhou. K dispozici je zde i dětský koutek.Od července do září bohatá nabídka našich specialit z grilu a udírny.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Hotel Na Jižní Přerov

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Přerov pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook