CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior - Karlovy Vary - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior objednáte na konci stránky.

Karlovy Vary -   - 1 Karlovy Vary -   - 2 Karlovy Vary -   - 3 Karlovy Vary -   - 4
Karlovy Vary -   - 5 Karlovy Vary -   - 6 Karlovy Vary -   - 7 Karlovy Vary -   - 8

Carlsbad Plaza nabízí ubytování v luxusních pokojích s nejvyšším standardem v jedinečné historické atmosféře. Přímo do hotelového Lobby je přiveden pramen číslo 1 ‚Vřídlo‘, který je využíván pro léčebné pitné kúry.

Možnost regenerace těla i ducha nabízí wellnessland se svými saunami, bazény vč. minerálního bazénu, barem, relaxační místnostností a fitness centrem. Beauty salon, Thajské a klasické masáže, Kryokomoru a diagnostické oddělení najdete v Carlsbad Clinic.

Parkování v hotelu je možné pouze na základě rezervace. Cena parkování činí EUR 20,-/auto/den.

Představujeme zcela nový a unikátní koncept léčení v Karlových Varech na hotelu  Carlsbad Plaza -  léčebný program All inclusive ve Spa Suites. Pro poskytování těchto služeb byly vybudovány nové prostory, které svým vybavením odpovídají nejvyšším standardům lázeňské péče a současně klientům nabídnou luxus, pohodlí a potřebný klid pro relaxaci.

Nové Spa Suites, tj. léčebné apartmány, sestávají z několika místností s rozlohou přibližně 50 m2 s vlastní koupelnou, místností s multifunkční vanou pro všechny druhy koupelí, oddělení pro masáže, prostor pro relaxaci s lehátky a televizí. Ve Spa Suites jsou (s malou výjimkou) prováděny všechny druhy léčebných procedur pouze pro dva klienty pokojů typu suite, jimž bude daný čas rezervován.V hotelu Carlsbad Plaza je i nadále zachována klasická lázeňská léčba v Medical Spa Gallery (pro klienty jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů a Junior Suite), která díky otevření nových Spa Suites nabízí svým hostům ještě klidnější prostředí a flexibilnější přístup i v těch nejvytíženějších obdobích. 

Nové Spa Suites mohou využívat klienti bydlící na dvoupokojových apartmánech (tj. od Suite Carlsbad po Presidential Suite). Vždy maximálně dvě osoby bydlící na daném apartmá. Případná třetí osoba na daném apartmá (léčebný program FBT/HBT na přistýlce) se léčí v Medical Spa Gallery.

  Hlavní výhody SPA Suites v porovnání s léčením na Medical Spa Gallery: Veškeré procedury jsou poskytovány na jednom místě a host už nebude muset chodit na procedury od jedné kabinky ke druhé. Všechny procedury jsou poskytovány v jednom časovém úseku ve stejnou denní dobu. Všechny procedury jsou poskytovány stejným personálem. Pacientům je poskytnuta maximální individuální péče. Klienti mají v průběhu procedur maximální soukromí. Počet poskytnutých procedur bude omezen jen časem stráveným ve Spa Suite a zdravotním stavem pacienta; všechny procedury v rámci 2,5 hodinového léčení jsou v ceně. Nový koncept léčení poskytne našim hostům také možnost plánovat si další aktivity v Karlových Varech a okolí, a to díky sjednocení času, ve kterém budou procedury poskytovány  oběma hostům jednoho apartmá. Léčení ve Spa Suites probíhá denně od pondělí do pátku vždy ve dvou a půl hodinových časových intervalech pro oba klienty jednoho apartmá současně.

Stravování v hotelu

Tři báječné restaurace nabízejí à-la carte pokrmy a rozsáhlý výběr z mezinárodního buffet. Bar, Lobby bar, asijská restaurace.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - CARLSBAD PLAZA Medical Spa & Wellness hotel 5* Superior

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Karlovy Vary pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook