Hotel Pachtuv Palace - Praha - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu Hotel Pachtuv Palace objednáte na konci stránky.

Praha -   - 1 Praha -   - 2 Praha -   - 3 Praha -   - 4
Praha -   - 5 Praha -   - 6 Praha -   - 7 Praha -   - 8

Hotel společnosti Mamaison s padesáti bohatě zařízenými pokoji a apartmá Suite Hotel Pachtuv Palace, který je sám o sobě kulturní a architektonickou pražskou památkou, se nachází přímo u Karlova mostu. Nabízí skvělý osobní přístup a ubytování v historických prostorách v samém srdci města. Pachtuv Palace je bývalou rezidencí hraběte Karla Pachty a kdysi v něm při svém pobytu ve městě přespával Mozart; palác se pyšní nádhernými nástěnnými malbami, klenutými stropy, sochami a krby.

V Mamaison Suite Hotel Pachtuv Palace na vás čeká: 50 unikátních pokojů a apartmá (35-120m2), stylové interiéry, zařízení Majordomus (na vyžádání předem), pokojová služba, parkovací služba a hlídané pakroviště v blízkosti hotelu, posilovna, masáže na pokoji, Wi-Fi zdarma přímo na pokojích, nepřetržitý provoz business centra a exkluzivní zázemí pro MICE a jednání v úchvatném prostředí. s kapacitou sálů až 60 osob.

V hotelu je posilovna se spoustou strojů a zařízení, které vás během pobytu udrží ve formě. Kromě toho si můžete na recepci objednat příjemné a uvolňující masáže přímo na pokoji

Stravování v hotelu

Restaurant Amade s velice příjemnou atmosférou je situován v samém srdci historického centra a nabízí velký výběr z české a mezinárodní kuchyně. S kapacitou až 70 míst lze restauraci využít i pro menší skupiny či různé společenské akce.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Hotel Pachtuv Palace

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Praha pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook