Mamaison Hotel Riverside Prague - Praha - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu Mamaison Hotel Riverside Prague objednáte na konci stránky.

Praha -   - 1 Praha -   - 2 Praha -   - 3 Praha -   - 4
Praha -   - 5 Praha -   - 6 Praha -   - 7 Praha -   - 8

Ubytování vyšší třídy v Mamaison Hotel Riverside vás oslní originální výzdobou a prostornými interiéry. Pokoje jsou elegantně zařízené, vkusně vybavené a příjemné. Tento kouzelný hotel s veškerým zázemím, díky němuž se po rušném dni plném pracovních povinností nebo objevování města budete cítit jako doma, skýtá nádherný výhled na Pražský hrad a okolí. Klasická architektura samotné budovy se odráží ve vstupní hale, restauraci a baru - to vše jsou ideální místa pro vaši relaxaci, kde si můžete vychutnávat atmosféru tohoto hotelu.

Dále hotel nabízí business služby, zázemí pro MICE a jednání, soukromé parkování a jazykově vybavený personál.

Stravování v hotelu

Elegantní Lounge bar otevřený každý den s ideální polohou vedle recepce nabízí klidné a příjemné prostředí. Hosté si zde mohou vychutnat welcome drinky, koktejly a vynikající obědy či večeře. Lounge bar se dokonale hodí pro neformalní pracovní jednání nebo volné chvíle strávené ve společnosti přátel. Lounge bar je otevřen denně od 6:30 ráno do 1:30 ráno. Krásný interiér restaurace zdobí detaily ze skla a skleněný strop, který zajišťuje denní světlo. Je to ideální místo pro pracovní akce, oslavy, svatby nebo malé setkání s obchodními partnery nebo přáteli. Každé ráno si zde můžete pochutnat na lahodné snídani formou bufetu, obědu nebo večeři v průběhu jednání. Restaurace může být využita pro soukromé večeře a jiné akce.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Mamaison Hotel Riverside Prague

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Praha pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook