Rezidence Liběchov - Liběchov - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v hotelu Rezidence Liběchov objednáte na konci stránky.

Liběchov -   - 1 Liběchov -   - 2 Liběchov -   - 3 Liběchov -   - 4
Liběchov -   - 5 Liběchov -   - 6 Liběchov -   - 7 Liběchov -   - 8

Rezidence Liběchov nabízí ubytování ve 12ti pokojích s kapacitou 28 lůžek. Jednotlivé pokoje mají individuální design ve stylu art deco s vybavením zajišťujícím nejvyšší komfort hosta.

Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem na České středohoří. Zvláštností jsou pokoje Garden room s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady. Pokoje vytváří skvělou atmosféru.

Vnitřní vybavení - dubové parkety, dřevěné balustrády, štukové stropy, kované zábradlí, mramorový krb - vzbuzuje úctu ke starému řemeslu.

Pokoje mají individuální design, všechny jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, dále je k dispozic internet, telefonní linka, minibar a trezor.

Hotel také nabízí wellness kde můžete využít: parní a finskou saunu, uvolňující whirpool, masážní sprcha, masáže - místo, kde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla.

Stravování v hotelu

Restaurace Kaskáda je zajímavá interierovým vybavením ve stylu art deco s pohodlnými křesílky a židlemi. Náš šéfkuchař pro Vás sestaví znamenité menu připravené z čerstvých surovin s bylinkami z naší zahrádky. Pochoutky mezinárodní i tradiční české kuchyně servírujeme na nádobí v retro stylu v prostředí se skvělou atmosférou. Aperetiv si můžete vychutnat na terase, večeři v restauraci Kaskáda, doutník a koňak v pohodlných křesílkách u hořícího krbu a kávu si můžete vypít na zahradě. U baru v pohodlných barových stoličkách si můžete vypít kreativní koktejl nebo dva...Ideální odpočinek po hektickém pracovním dni. Restaurace Kaskáda otevřena denně od 11,00 – 22,00 hodin.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - Rezidence Liběchov

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Liběchov pro rok 2017 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook