Rezidence Liběchov - Liběchov - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v hotelu Rezidence Liběchov objednáte na konci stránky.

Liběchov -   - 1

Vnitřní vybavení - dubové parkety, dřevěné balustrády, štukové stropy, kované zábradlí, mramorový krb - vzbuzuje úctu ke starému řemeslu.

V našich 12 pokojích najde pohodlné ubytování až 28 hostů. Pokoje mají individuální design, všechny jsou samozřejmě vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, dále je k dispozic internet, telefonní linka, minibar a trezor.

Přijďtě uvolnit napětí po stresovém týdnu, zarelaxovat si a zažít pocit udělat něco pro krásu a zdraví s kosmetikou La Chevre. Očišťující sauna, regenerující parní sauna, uvolňující whirpool, masážní sprcha, masáže - místo, kde docílíte nerozdělitelné harmonie duše a těla.

Stravování v hotelu

Restaurace Kaskáda je zajímavá interierovým vybavením ve stylu art decos pohodlnými křesílky a židlemi otevřena denně od 10-22:00 hod.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - Rezidence Liběchov

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.


Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Liběchov pro rok 2017 v hotelech.+ přidat tip na Silvestra

Může se hodit:

skiMapa.cz - skiareály, sjezdovky
jarní prázdniny 2018 - ubytování, lyžování
Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook