Hostel Mitte - Brno - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v hotelu Hostel Mitte objednáte na konci stránky.

Brno -   - 1 Brno -   - 2 Brno -   - 3 Brno -   - 4
Brno -   - 5 Brno -   - 6 Brno -   - 7 Brno -   - 8

Máme 8 pokojů pojmenovaných po osobách a událostech, které zanechaly v našem kraji nezapomenutelnou literární, výtvarnou, vědeckou či politickou stopu.

Pokoje Austerlitz a Tugendhat - jsou sdílené šestilůžkové pokoje, tzv. dormy. V pokoji jsou vždy 3 palandy, před každou palandou je zatahovací závěs a každý host má u postel k dispozici uzamykalnou skříňku

Pokoj Parnas - je sdílený šestilůžkový pokoj pouze pro ženy, tzv. dorm. V pokoji jsou vždy 3 palandy, před každou palandou je zatahovací závěs a každý host má u postel k dispozici uzamykalnou skříňku.

Pokoj Janáček - jse privátní dvoulůžkové pokoj, který má sdílenou koupelnu ve 3. patře. Pokoj je malý, ale útulný.

Pokoj Gödel - je jednolůžkový pokoj s přistýlkou, toto lůžko je menšího rozměru, proto je vhodné pro dítě nebo menší dospělou oosobu.

Pokoj Kundera - je dvoulůžkový pokoj s dětskou přistýlkou, toto lůžko je menšího rozměru, proto je vhodné pro dítě nebo menší dospělou osobu.

Apartman Haas - je dvoulůžkový apartman s vlastní koupelnou a kuchyňkou.

Apartman Fuchs - je čtyřlůžkový apartman s vlastní koupelnou a kuchyňkou.

Společenská místnost se nachází ve čtvrtém podlaží a můžete ji využívat non-stop.

Společenská místno je vybavena kuchyňkou - lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí (talíře, misky, hrnce, sklenice, příbory..) a stolem k posezení s 15 místy.

Recepce je otevřena každý den od 8.00 do 22.00 hodin, kavárna každý den od 8.00 do 21.00 hodin. K dispozici je internetové připojení.

 Check in: 14.00 - 22.00 hod. Check out: 08.00 - 11.00 hod. (odbíjení zvonů na Petrově)Služby: možnost platby platebními kartami, WiFi po celém hostelu zdarma, praní prádla - 1 prací cyklus 200,- Kč/8 €, úschovna zavazadel, domácí mazlíčci povoleni, uschovna kol

Stravování v hotelu

V přízemí lze u pěti stolů posedět a občerstvit se v naší malé kavárně, kde je možné přes okno pozorovat ruch uprostřed dnešního Brna. Otevírací doba: Café Mitte 08.00 - 21.00 hod.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - Hostel Mitte

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Brno pro rok 2017 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook