Hotel Prague Inn - Praha - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu Hotel Prague Inn objednáte na konci stránky.

Praha -   - 1 Praha -   - 2 Praha -   - 3 Praha -   - 4
Praha -   - 5 Praha -   - 6 Praha -   - 7 Praha -   - 8

Minimální délka pobytu v období 28.12. - 2.1. 2010 jsou 3 noci. Hotel Prague Innsídlí v kompletně zrenovované historické budově a nabízí dobře vybavené pokoje s moderním designem. Pokoje jsou s výhledem na slavné Václavské náměstí a Národní muzeum. Václavské náměstí s pěší zónou zaručuje všem našim návštěvníkům hotelu potřebný klid k odpočinku.

Přijedete-li do našeho hotelu vlastním vozem budete moci i v této lokalitě zaparkovat. K dispozici Vám jsou chráněná parkovací garážová místa v blízkosti hotelu (za poplatek).

Hotel Prague Inn Vám nabízí využití nejlépe vybaveného fitness centra v Praze, které je vzdálené 100 m od hotelu - se soláriem, saunou, whirpool a např. aerobikem.

Stravování v hotelu

Restaurace je součástí nově zrekonstruovaného objektu budovy v samém srdci Prahy, a to ve spodní části Václavského náměstí přímo na Můstku.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Hotel Prague Inn

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Praha pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook