Hotel Akademie Hrubá Voda - Hlubočky - Silvestr 2018

Silvestrovský pobyt v hotelu Hotel Akademie Hrubá Voda objednáte na konci stránky.

Hlubočky -   - 1 Hlubočky -   - 2 Hlubočky -   - 3 Hlubočky -   - 4
Hlubočky -   - 5 Hlubočky -   - 6 Hlubočky -   - 7 Hlubočky -   - 8

Nově zrekonstruovaný hotel v krásném a klidném prostředí 15 km od Olomouce nabízí ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s celkovou kapacitou 74 osob v kategorii "standart" se sprchovým koutem, TV, internetem, bufetovým snídaňovým servisem. Vhodné k rodinným a sportovním pobytům, firemním akcím a svatbám. Hotel je vybaven 5 konferenčními a školícími sály s klimatizací, kongresovou technikou a kompletním kongresovým servisem. Okolí hotelu je vhodné k relaxaci, sportu i k outdoorovým a teambuildingovým programům. Relax centrum nabízí whirlpool, saunu finskou a parní, lávové kameny, masáže,zábaly, apod.. Sportovní akvtivity např. tenisový kurt, ping pong, půjčovna kol, nordic walking. V blízkém Sport parku bobová dráha v délce 851 m a v zimním období 3 vleky a 4sedačková lanovka. Parkování a internet pro hotelové hosty zdarma.

Stravování v hotelu

Hostům je k dispozici hotelová restaurace s regionální kuchyní, lobby bar. V letních měsících i dvě letní terasy, party stan v hotelové zahradě a možnost grilování.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2018 - Hotel Akademie Hrubá Voda

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Hlubočky pro rok 2018 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook