HOTEL TUSKULUM - Lukov - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v hotelu HOTEL TUSKULUM objednáte na konci stránky.

Lukov -   - 2 Lukov -   - 3

Hotel Tuskulum je jedinečný nejen svým vzhledem, ale i svou historií. Tento zámeček v tyrolském slohu, v prostředí překrásného anglického parku, byl vybudován šlechtickou rodinou Seilern –Aspang, která Lukovské panství vlastnila již od roku 1724.

Každý pokoj Hotelu Tuskulum je vybaven koupelnou s kompletním sociálním zařízením, barevnou TV se SAT příjmem, telefonem a minibarem. K dispozici je připojení k internetu. Všechny pokoje mají balkón s výhledem do anglického parku. Náročným hostům rádi nabídneme luxusní prezidentské apartmá, jehož pohodlí využily i takové osobnosti jako například Ornela Mutti, Annie Girardot, Gina Lolobrigida a další. 2 dvoulůžkové pokoje jsou upraveny na bezbariérové.

Stravování v hotelu

Milovníci dobrého jídla si přijdou na své díky kvalitním pokrmům české i světové kuchyně, doplněné širokou nabídkou domácích a zahraničních vín. Gurmánské okamžiky můžete zažít v naší zámecké restauraci s kapacitou 35 míst. Správnou atmosféru dodá vinný sklípek s vnitřním krbem a prostornou terasou. Kapacita sklípku je 70 míst. K posezení u kávy a menšího dezertu či zmrzliny je ideální lobby bar nebo venkovní krytá zahrádka s nádherným výhledem do parku.

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - HOTEL TUSKULUM

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Lukov pro rok 2017 v hotelech.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook