A - AUSTERLITZ hotel - Brno - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v hotelu A - AUSTERLITZ hotel objednáte na konci stránky.

Brno -   - 1 Brno -   - 2 Brno -   - 3 Brno -   - 4

Každý hotelový pokoj je věnován některému z význačných generálů, kteří se zúčastnili bitvy u Slavkova v roce 1805.

Hotel má všechny pokoje vybaveny satelitním přijímačem a LED televizorem, telefonem s přímou provolbou do celého světa, minibarem a bezpečnostním kartovým uzavíracím systémem SALTO. Každý pokoj má koupelnu s vanou a s WC a jsou zde pro Vás k dispozici ručníky, osušky, župany, fén a všechny potřebné hygienické propriety pro Váš pohodlný pobyt. Na hotelových pokojích se lze připojit k INTERNETU pomocí hotelové WiFi sítě - ZDARMA, mimo pokoje economy(za příplatek)

Vyhlídková restaurace "1805" v 5.patře hotelu Vám nabízí zajímavý pohled na panorama města i na řeku Svratku, která protéká kolem hotelu. Podávají se zde snídaně formou švédského stolu a to nejen pro hotelové hosty. V 5.patře hotelu je také salónek s oválným stolem pro max. 20 osob s přímým východem na terasu.

Stravování v hotelu

RESTAURACE 1805Otevřeno Po-Pá: 16-23 hod. Restaurace je situována v 5. patře hotelu s jedinečným výhledem na panorama města Brna - hrad Špilberk. Tento jedinečný pohled Vás uchvátí a umožní prožití nejen krásných chvil, ale i jedinečnou vzpomínku a potřebu se vrátit do našeho hotelu. Nabídka jídel, nápojů a specialit naší kavárny Vám tento jedinečný pocit ještě umocní! Kapacita kavárny je 46 míst v nabídce stolů pro 4 a 5 osob u stolu. Zde se také podávají snídaně.    

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - A - AUSTERLITZ hotel

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.


Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Brno pro rok 2017 v hotelech.+ přidat tip na Silvestra

Může se hodit:

skiMapa.cz - skiareály, sjezdovky
jarní prázdniny 2018 - ubytování, lyžování
Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook