hotel Bor - Lhota - Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt v hotelu hotel Bor objednáte na konci stránky.

Lhota -   - 1 Lhota -   - 2 Lhota -   - 3 Lhota -   - 4

Hotel Bor se náchází v obci Lhota u Staré Boleslaví, okres Praha-Východ, nabízí  celoroční ubytování v krásném prostředí u lesa a jezera, grilování na velké vlastní zahradě. Hotel Bor je vhodný jak pro svatby (vše na jednom místě: svatební obřad, hostina, dekorace, ubytování pro hosty), tak i pro firemní a rodinné oslavy. Po  výletu do Prahy nebo pěší turistice můžete relaxovat v právé ruské baňě (netypický a u nás zatím málo známý druh sauny).

 

 

Stravování v hotelu

Nabízíme Vám posezení v příjemném prostředi restauraci s krbem, která má kapacitu 25 míst, dolní salonek nabízí 18 míst. Letní zahradní restaurace pojme i více než 50 hostů. Grilování na zahradě plné květů v letní sezoně bývá velmi vyhledávaným způsobem společenských oslav, je vhodným večerním občerstvením po slavnostní svatební hostině nebo po celodenním obchodním jednání - naší hlávní specialitou je šašlyk, chuťové delikates, do kterého si zamilujete! Velmi často garden party zajišťujeme jako součást svatební hostiny.         Snídaně podáváme v časech: 8:00-9:30 (všední dny) 8:00-10:00 (víkendy)  

poslat dotaz na Silvestra

Nezávazná objednávka pobytu na Silvestr 2017 - hotel Bor

Nejdříve upřesněte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů. Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování. Po odeslání obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.

Kde můžete hledat dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovského pobytu v obci Lhota pro rok 2017 v hotelech.


+ přidat tip na Silvestra

Může se hodit:

skiMapa.cz - skiareály, sjezdovky
jarní prázdniny 2018 - ubytování, lyžování
Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook