Chalupa na pohodu - Zlaté Hory - Horní Údolí - Silvestr 2020

Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 1 Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 2 Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 3 Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 4
Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 5 Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 6 Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 7 Zlaté Hory - Horní Údolí - Chalupa - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Naše nově postavená Chalupa na pohodu stojí na prosluněném pozemku v malebné vesničce Horní Údolí v Jeseníkách. Sedm kilometrů od pověstmi opředeného Rejvízu a stejnou vzdálenost od prvního obchodu v městečku Zlaté Hory. Pár chaloupek, kostel, kouzelná příroda. Ale hlavně – čistý vzduch, všeobjímající pohoda, ticho, které je opravdu tichem, a pokud v noci nesvítí měsíc, tak věřte, že u nás je pravá černočerná tma.

Procházky lesem, výlety za zajímavostmi okolí, za kterými stojí za to se vracet i několikrát, cyklistické a běžecké tratě, ve kterých se najde každý, rodinné lyžařské vleky v blízkém okolí; veřejné wellness, dvě bowlingové dráhy, hřiště na tenis i fotbálek ve vedlejší vesničce Dolní Údolí… Jinak řečeno - pokud vás už nebude bavit odpočívat u krbu či ve finské sauně v naší stylově a komfortně zařízené chaloupce; pokud už budete mít plná břicha grilovaných dobrot připravených na krbu venkovního posezení; pokud děti budou chtít hledat dobrodružství už malinko dál, než na dětském hřišti na zahradě, nabízí vám okolí chalupy spoustu možností.

Cena Silvestru 2020: 42000,- kč

Upřesňující podmínky: Tydenní (7nocí) pobyt od 26.12.2019-2.1.2020 Pouze rodiny s dětmi. Kauce 5.000kč.

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 12 osob. Chalupa nabízí k ubytování 3 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Zlaté Hory - Horní Údolí pro rok 2020 na chatách a chalupách pro oblast Jeseníky.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook