Chata u lesa - Trojanovice - Na dolině u Frenštátu - Silvestr 2017

Chata u lesa Trojanovice - Na dolině u Frenštátu - Chalupa - 2 Trojanovice - Na dolině u Frenštátu - Chalupa - 3 obývák pohled od vstupu
Trojanovice - Na dolině u Frenštátu - Chalupa - 5 z koupelny 1.patro Trojanovice - Na dolině u Frenštátu - Chalupa - 7 Trojanovice - Na dolině u Frenštátu - Chalupa - 8

...více fotek na e-chalupy.cz

Chata u lesa se nachází na polosamotě v klidné části turistické oblasti Trojanovice, uprostřed CHKO Beskydy na krásném místě, dostupné celoročně. Výhodou je pěkná zahrada se dvěma ohništi, ohraničená z jedné strany lesem a druhé živým plotem od potoka. I vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni a mají dostatek prostoru. Kapacita 15 osob. Dům je napojen na obecní vodovod a má centrální plynové topení. Parkování bez problémů u chalupy až 6 aut.

Nabízíme k pronajmutí celou chatu i samostatné pokoje(po dohodě). Během Vaší dovolené můžete využít bezpočet možností k relaxaci a odpočinku v každém ročním období. V létě lze navštívit nedaleký aquapark, tenisové kurty, jízdárnu, wellness, golfové hřiště, lanové centrum, soukromý rybník, motokáry ale především výšlapy či cyklistické výlety po mnoha stezách v nádherné přírodě. V zimě můžete využít nejen největší lyžařský areál v Beskydech - Pustevny, ale i další svahy, běžkařské trasy, vše v nádherné přírodě, ale také blízkou tenisovou halu se stylovou restaurací, wellness, krytý bazén, zimní jízdárnu, střelnici a mnoho dalších atrakcí..

Cena Silvestru 2017: 39000

Upřesňující podmínky: Kapacita16osob!Možnost dalších 6 přistýlek v ceně!

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 16 osob. Chalupa nabízí k ubytování 6 ložnic.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Trojanovice - Na dolině u Frenštátu pro rok 2017 na chatách a chalupách pro oblast Beskydy.


Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZfacebook